Ranč Trilobit - ubytovanie pre milovníkov prírody

Pre informácie o ubytovaní nás kontaktujte na    +421 903 95 84 87

Recenzie od návštevníkov

Tu nájdete zopár recenzií od ubytovaných hostí. 

 

Budeme veľmi radi, keď aj vy nám napíšete aké ste mali dojmy z pobytu u nás.


Laco I
 

Krásne romantické prostredie, ktoré vo vás zanechá hlboký dojem. Ako stvorené pre zamilovaný párik.

 

Ale kto má rád spoločnosť, tak s poriadnou partiou to bude ešte len to pravé orechové.

 

Máte možnosť si opekať vonku v prístrešku, ak chcete vidieť ako, stačí keď si pozriete fotografie v galériách. Ale na živo je to samozrejme lepšie. Lôžok na ubytovanie je dosť, takže sa môže ľahko stať že natrafíte aj na dobrú partiu ľudí, s ktorými sa môžete zoznámiť, tak ako sa to stalo aj mne. Týmto pozdravujem aj kamarátov z Čiech (Vrchlabí).

 

Ak môžem poradiť... vyskúšajte si jazdu na koni. Je to nezabudnuteľný zážitok, a len tak medzi nami, ak sa bojíte, tak si zoberte Mufa, to je pokojný koníček, ale ak si chcete poriadne zašantiť cvalom na koni, tak si zoberte Noxa, ten si s vami zalieta že vás budú nohy bolieť, ale zistíte to až na druhý deň, ja som sa potom nemohol dva dni postaviť. Veru, netreba to preháňať.

 

Ďalšia zaujímavosť je neďaleké termálne kúpalisko Podhájska, ktoré veľmi dobre pôsobí na kĺby. Čomu som dosť neveril, ale keďže už dlhšiu dobu som mal problémy s kĺbmi (nakoľko robím bojové športy), navštívil som toto termálne kúpalisko a na moje počudovanie, všetky problémy, ktoré som mal s kĺbmi akosi prestali.

 

Ešte chcem podotknúť, že ubytovanie je veľmi útulné a cítite sa lepšie ako doma. To znamená, že staré dobré príslovie "všade dobre doma naj..." tu neplatí.